Podsedáky z ovčí vlny

Podsedáky z ovčí vlny

10. 07. 2022, 19:36

Co udělá z obyčejné židle místo, ze kterého Vás nedostanou pryč? Tuhle službičku Vám udělá obyčejný podsedák na židli. Kromě toho, že podsedák plní estetickou funkci je také výborným praktickým pomocníkem, díky němuž bude Vaše posezení měkké, příjemné a hlavně hřejivé. Pro ty z vás, kteří nevyžadují u podsedáku opěrku zad, mohou sloužit klasické čtvercové podsedáky různých barev a motivů ze 100% vlny. Ti, kteří si přejí pohodlí pro svá záda, jistě ocení komfortní podsedáky s opěrkou na záda. Správnou volbou do moderních interiérů jsou podsedáky z ovčí košešiny. Tyto mají ideální tvar a rozměr k umístění na židli.

YO6M5069_

Možnou alternativou podsedáků z ovčích kožešin jsou kožešiny z ovčí kůže většího rozměru, které lze celé přehodit přes židli nebo křeslo a plní navíc ještě estetickou funkci.

kozesiny

Máte doma křesla, která jsou Vaše oblíbená a úžasně pohodlná, ale už mají to nejlepší za sebou? Nebo právě naopak, máte nová křesla a ještě nejsou takzvaně „vysezená“ a rádi byste si posezení zpříjemnili? V obou případech by se mohl hodit potah na křeslo z pravé ovčí vlny. Tento přehoz na křeslo zakryje estetické nedostatky a navíc udělá Vaše křeslo ještě pohodlnějším místem pro trávení volného času u dobré knížky. Boční kapsy se stanou estetickým úkrytem pro televizní ovladač či rozečtený časopis.

podsedak na kreslo

Někteří lidé tráví většinu svého pracovního času za volantem automobilu. Možná patříte mezi ty, kteří jízdu autem vyhledávají a užívají si ji. Nebo je to naopak a automobil je pro vás pouze dopravní prostředek jak se dostat do práce. Ať už tak nebo onak člověk chce mít vždy v autě pohodlí, cítit se příjemně a ideálně se obejít bez bolestí zad. Pro pohodlnější cestování, měkké posezení a také tepelnou izolaci je dobré do vozu pořídit podsedák do auta z pravé ovčí vlny. Pro ty z vás, kteří preferují uchycení podsedáku za sedačku auta, je možné si pořídit podsedáky z merino vlny s přeskou na zacvaknutí v oblasti zad.

Máte již podsedák doma na židli a jste s ním spokojeni, ale jste navíc aktivní cyklista a chcete si dopřát stejné pohodlí a přírodní materiál i na kole? Žádný problém, přesně pro Vás máme v nabídce návlek na sedlo ze 100% ovčí kožešiny v různých barvách. Návlek na sedlo z ovčí kožešiny Vám zajistí měkké posezení, díky našité gumičce dobře sedí a nesjíždí ze sedátka kola. Kdo jednou vyzkoušel, doporučil návlek na sedlo všem svým kamarádům. A v nevýhodě nejsou ani nadšenci přírody a kempování. Pravidlem pro výlet do přírody je mít s sebou co nejméně zavazadel a věcí, které by zabíraly prostor v batůžku. Pokud si přejete posezení v přírodě zpříjemnit, pak je tu skladný, praktický, hřejivý podsedák na tůry ze 100% ovčí vlny. Praktický váleček stačí připnut na batoh a ani o něm nevíte.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Dobrý den, na našem webu používáme cookies, abychom zjistili kolik lidí navštěvuje webové stránky a jaké služby je zajímají. Tyto soubory můžeme používat pouze s vaším souhlasem.

Souhlasím
Nastavení