Vrácení / Výměna / Reklamace

 
Chci vrátit zboží
Pokud se Vám zakoupený výrobek nehodí, můžete ho nepoužitý vrátit, do 30 dnů od doručení výrobku. Výrobek můžete zdarma vrátit přes Zásilkonu. Stačí zadat na podacím místě Zásilkovny kód 94787462 a balíček nám bude doručen. Ke zboží přiložte průvodní dopis s číslem objednávky, informací, že chcete výrobek vrátit a číslo bankovního účtu, na který Vám pošleme peníze zpět. Peníze za zboží Vám budou vráceny na Váš bankovní účet do 7 dnů od doručení výrobku.
 
 
Chci vyměnit zboží
Zvolili jste špatnou barvu či velikost a chcete výrobek vyměnit? Stačí nám nenošené zboží poslat zpátky do 30 dnů od doručení výrobku. Výrobek můžete zdarma vrátit přes Zásilkonu. Stačí zadat na podacím místě Zásilkovny kód 94787462 a balíček nám bude doručen. K výrobku přiložte průvodní dopis s číslem objednávky, informaci za jaký výrobek ho chcete vyměnit. Po obdržení balíčku Vám v co nejkratší době pošleme nový produkt.
 
Chci reklamovat zboží
Výrobek má nějakou závadu? Stačí nám závadu výrobku vyfotit a poslat emailem na info@babickaoveckova.cz, do emailu připojte číslo objednávky, ze které výrobek pochází, a popis závady. My podle těchto informací vyhodnotíme způsob řešení reklamace a dáme Vám vědět, jak budeme dále pokračovat.
 

Dobrý den, na našem webu používáme cookies, abychom zjistili kolik lidí navštěvuje webové stránky a jaké služby je zajímají. Tyto soubory můžeme používat pouze s vaším souhlasem.

Souhlasím
Nastavení