Vrácení / Výměna / Reklamace

Vždy se může stát, že i sebelepší střih zrovna nepadne. Ale nevadí, s námi nakupujete bez rizika!

Pokud Vám velikost, barva či jiné nebudou vyhovovat, rádi Vám výrobek zdarma vyměníme.

Nebo pokud se Vám výrobek nebude líbit, můžete ho nepoužitý zdarma, do 30 dnů od doručení, vrátit.

Všechny výrobky na tomto eshopu mají záruku 24 měsíců, tzn., že pokud se výrobek, ne Vaší vinnou, poškodí do 24 měsíců od doručení, bude Vám vyměněn nebo Vám budou vráceny peníze.

 
Chci vrátit výrobek
Pokud se Vám zakoupený výrobek nehodí, můžete ho nepoužitý vrátit, do 30 dnů od doručení výrobku. Výrobek můžete zdarma vrátit přes Zásilkonu. Stačí zadat na podacím místě Zásilkovny kód 94787462 a balíček nám bude doručen. Výrobek můžete také poslat jakoukoliv jinou dopravní službou, to již na Vaše náklady, a to na adresu BabičkaOvečková.cz / Jiří Hornof, Bezručova 1191, 76502 Otrokovice.

K výrobku přiložte informaci s tím, že chcete výrobek vrátit, dále pak číslo objednávky a číslo bankovního účtu, na který Vám pošleme peníze zpět. Peníze za zboží Vám budou vráceny na Váš bankovní účet do 7 dnů od doručení výrobku.
 
 
Chci vyměnit výrobek
Zvolili jste špatnou barvu či velikost a chcete výrobek vyměnit? Stačí nám nenošené zboží poslat zpátky do 30 dnů od doručení výrobku. Výrobek můžete zdarma vrátit přes Zásilkonu. Stačí zadat na podacím místě Zásilkovny kód 94787462 a balíček nám bude doručen. Výrobek můžete také poslat jakoukoliv jinou dopravní službou, to již na Vaše náklady, a to na adresu BabičkaOvečková.cz / Jiří Hornof, Bezručova 1191, 76502 Otrokovice.

K výrobku přiložte informaci za jaký výrobek ho chcete vyměnit, číslo objednávky a na jaké výdejní místo chcete balíček doručit. Zasíláme pouze na vybrané výdejní místo Zásilkovny a výdejní místo Balíkovny.

Po obdržení balíčku Vám v co nejkratší době pošleme nový produkt.
 
 
Chci reklamovat výrobek
Výrobek má nějakou závadu? Stačí nám závadu výrobku vyfotit a poslat emailem na info@babickaoveckova.cz, do emailu připojte číslo objednávky, ze které výrobek pochází, a popis závady. Podle těchto informací vyhodnotíme způsob řešení reklamace a dáme Vám vědět, jak budeme dále pokračovat.
 

Dobrý den, na našem webu používáme cookies, abychom zjistili kolik lidí navštěvuje webové stránky a jaké služby je zajímají. Tyto soubory můžeme používat pouze s vaším souhlasem.

Souhlasím
Nastavení