O mě / Babička Ovečková

 

 

Babička Ovečková je česká tradiční značka zabývající se výrobou výrobků z jemné ovčí vlny z oveček plemena merino a výrobou výrobků z přírodních materiálů. 

Výrobky jsou z ekologických materiálů z udržitelných zdrojů. Všechny výrobky z ovčí vlny merino vyrábím s maximálním důrazem na kvalitu a pravidelně testujeme.

Výrobky Babičky Ovečkové z ovčí vlny splňují náročné požadavky na kvalitu zpracování i použitého materiálu a jsou certifikované celosvětově uznávanou značkou Woolmark. Ta zaručuje, mimo jiné, 100 % obsah vlny a její prvotřídní vlastnosti, barevnou stálost (vůči opakovanému čištění a slunci), stálost rozměru a vzhledu. 

Vlněné výrobky Babičky Ovečkové mají profylakticko-léčebné účinky, nedráždí pokožku, jemně masírují nervová zakončení na těle, jsou antialergenní a tudíž vhodné pro alergiky, vyznačují se výbornou termoregulační a hydroregulační schopností. Díky konstantní teplotě a vlhkosti jsou vhodné i pro astmatiky. Prohřívací schopnosti ovčí vlny snižují bolestivost a zvyšují pohyblivost kloubů, svalů a šlach, což ocení i revmatici. Snižují napětí a bolest, odstraňují kladné ionty, škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolesti hlavy.

Výrobky Babičky Ovečkové zasíláme po celé Evropě.

 

 

o ovčí vlně

 

 


Dobrý den, na našem webu používáme cookies, abychom zjistili kolik lidí navštěvuje webové stránky a jaké služby je zajímají. Tyto soubory můžeme používat pouze s vaším souhlasem.

Souhlasím
Nastavení