Na co se nejčastěji ptáte

 
Jsou vhodné výrobky z ovčí vlny i pro astmatiky?
Ano. jsou. Keratin ve vláknech ovčí vlny rozkládá nežádoucí bakterie a oděv tak vydrží déle bez zápachu. Je prokázáno, že ovčí vlna je hypoalergenní. Dodnes nebyla prokázána žádná alergie z ovčí vlny. Právě naopak, vše nasvědčuje tomu, že ovčí vlna je pro alergiky velice vhodná. Ovčí vlna odpuzuje roztoče a jiné mikroorganismy způsobující mimo jiné i alergické reakce.
 
Jde zboží vyměnit např. pokud je mi malé?
Ano, jde. Stačí nám nenošené a nepoužívané zboží poslat zpátky do 30 dnů od doručení výrobku. Výrobek můžete zdarma vrátit přes Zásilkonu. Stačí zadat na podacím místě Zásilkovny kód 94787462 a balíček nám bude doručen. Po obdržení balíčku Vám v co nejkratší době pošleme nový produkt.
 
 
Kolik zaplatím za dopravu?
Cenu dopravy určuje způsob doručení a platby. Nejméně zaplatíte, když si necháte dopravit balík do Balíkovny. V případě platby převodem či kartou zaplatíte pouhých 69 Kč. Všechny ceny doručovacích služeb najdete v Dopravě a platbě.

Dobrý den, na našem webu používáme cookies, abychom zjistili kolik lidí navštěvuje webové stránky a jaké služby je zajímají. Tyto soubory můžeme používat pouze s vaším souhlasem.

Souhlasím
Nastavení